Kullanıcı Adı: Şifre:
BİLECİK HABER - bilecik11.com

Ana Sayfa / / BOZÜYÜK’ÜN İMAJI ZEDELENİYOR!

BOZÜYÜK’ÜN İMAJI ZEDELENİYOR! BOZÜYÜK’ÜN İMAJI ZEDELENİYOR!

Bozüyük’ün içinden geçen çevreyolunu mesken tutan hayat kadınları, ilçemizin adını kötüye çıkartıyor.

2010-12-18, 12:23:07 Okunma: 1103 0 yorum

 

Bu durumdan şikayetçi olduklarını dile getiren Bozüyüklüler, yetkililerin bu konuya önlem almamaları halinde kendi önlemlerini alacaklarını söylüyorlar.  

Son yollarda çevre yolunda türeyen ve müşteri bekleyen hayat kadınları nedeniyle ilçenin imajının zedelendiğini anlatan Bozüyüklüler, “özellikle Bursa ve Kütahya kavşaklarını mesken tutan hayat kadınları ilçemizin imajını zedelediği kadar kazalara da davetiye çıkartıyor. Her seferinde Polis'e ihbar etmemize rağmen kalıcı bir çözüm bulunamıyor. Bu durum böyle devam ederse biz kendi çözümümüzü bulacağız” dediler. 

 

ÇALIŞAN KADINLARI,

HAYAT KADINI ZANEDİYORLAR

İlçemizin kısmen dışında kalan işyerlerinde çalışan bayanların hayat kadını zannedildiğini ve servis beklerken kamyoncuların durduğunu söyleyen hemşerilerimiz, “ilçemizi mesken tutan hayat kadınları nedeniyle, namusuyla işine giden bayanlar hayat kadını zannediliyor.  Geçtiğimiz günlerde bir benzinlikte çalışan bayanlar servis beklerken, yoldan geçen kamyoncular bayanların yanında durdu. Kadınlar korkudan ne yapacağını şaşırdılar ve ağlamaya başladılar. Hepimizin çalışan kızı ya da karısı var. Hangimiz böyle bir şeyi kabul edebiliriz” dediler. 

Öte yandan, Polis'e yapılan ihbarlar sonrası hayat kadınlarına ceza tatbik edilerek ilçe dışına çıkartıldıkları öğrenildi. Barış EREN

Etiketler:
YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 7 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)