Kullanıcı Adı: Şifre:
BİLECİK HABER - bilecik11.com

Ana Sayfa / / BOZÜYÜK’TE GÜZELLİK SALONU AÇILDI

BOZÜYÜK’TE GÜZELLİK SALONU AÇILDI BOZÜYÜK’TE GÜZELLİK SALONU AÇILDI

Bozüyük’te Estetika Güzellik Salonu hizmete açıldı.

2011-07-02, 09:35:49 Okunma: 2455 1 yorum

 

Açılışa MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker, Bozüyük Kaymakamı Oktay Kaya, Bozüyük’ün önde gelen işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

 Güzellik salonun açılışını ise Eski Bozüyükspor Başkanı Süleyman Kavasoğlu, Bozüyük Kaymakamı Oktay Kaya ve MHP Bilecik Milletvekili Bahattin Şeker ile birlikte beraber yaptılar.

Açılışının ardından davetliler güzellik salonunu gezdiler ve hayırlı olması dileklerinde bulundu.

Açılışta açıklama yapan firma yetkilisi Özlem Levent, Bozüyük’e güzellik salonu kazandırmalarından dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Bozüyüklü bayanlara uzman ekipler ile hizmet vereceklerini ifade eden Levent şunları belirtti:

 “Bu salonu açmadan önce çok araştırmalar yaptık. Bozüyüklü bayanlarımız çevre illerde bulunan güzellik salonlarına gidiyorlardı. Bizde Bozüyük’te bunun bir eksik olduğunu düşündük ve yola çıktık. İlçemizdeki bayanlarımıza daha temiz ve kaliteli hizmeti sunmak için arkadaşlarımız ile birlikte çalışacağız. Salonumuzda kişisel bakımları ve bunun haricinde vücut yosun bakımı, profesyonel makyaj, manikür, pedikür spa, zayıflamaya yönelik kavitasyon, lenf drenaj, radyo frekans ve bunu destekleyici koşu bandı spor aletleri ve bahar odası ile hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Tüm bayanları güzellik salonumuza bekliyoruz “ dedi.

YORUMLAR // 1 Adet yorum yapıldı.
sayın vekil
2011-07-05, 11:18:47, 93.89.225.254
halil dallı diyor ki; sayın vekilimiz şeker yaşar tüzünün kaldığı yerden ve yoldan devam ediyor. maşallah açılış düğün cenaze bu işler vekilin görevi zaten bilecik için çalışmaya gerek yok.

 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 4 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)